Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!

Bine ati venit!!
AcasaAcasa  SiteSite  FAQFAQ  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

CAUT o fata pentru munca la roma italia

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: CAUT o fata pentru munca la roma italia   Mier Iul 28, 2010 8:53 am

Cu seriozitate caut o fata pentru a munci la Roma ca ospatara sau in bucatarie ,eu am lucrat aproximativ 5 ani in roma si mi-am facut multi prietenii...m-a sunat unul dintre ei ca isi deschide un restaurant si daca pot sa ma intorc in italia sa muncesc....dar mare ia fost surpriza cand i-am spus ca am nascut al doilea copil ,as vrea dar e micut si nu pot...dar ma rugat daca pot sa-i gasesc o fata de incredere ca noi romancele suntem muncitoare ...casa si masa sunt asigurate ...daca nu are bani de plecat o va ajuta cu biletul de avion ...daca va fi serioasa si se va tine de treaba nu-i opreste bani daca nu i se vor opri din salariu...dar sper sa nu fie cazul ...imi doresc sa gasesc o fata serioasa cu puterea de asi schimba viata asta din romania. VA MULTUMESC si astept un raspuns daca stiti pe cineva care vrea sa faca ceva in viata. o sa vb mai multe la telefon eu v-am explicat in amanunt.pupici super :amour17: :k : :k : :k :

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: CAUT o fata pentru munca la roma italia   Mier Iul 28, 2010 12:35 pm

mama ar fi vrut da nu senkadreaza in varsta ...arata bn de aratat da are 47 daca aud ceva iti zic..mai ales ca e cu seriozitate

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: CAUT o fata pentru munca la roma italia   Mier Iul 28, 2010 11:40 pm

iti dai seama ca mama ca ospatara in mijlocul romei nu merge...trebuie sa fie putin mai tanara ca sa mearga si spaga

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: CAUT o fata pentru munca la roma italia   Mier Iul 28, 2010 11:58 pm

da asa e...da mai stii gaina batrana face ciorba buna...
glumesc...ok daca aflu ceva zic

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: CAUT o fata pentru munca la roma italia   Joi Iul 29, 2010 12:02 am

nici eu nu stiu ...daca aflu ceva te anunt claudia!

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: CAUT o fata pentru munca la roma italia   Joi Iul 29, 2010 2:55 am

nici eu nu cunosc pe nimeni momentan care sa vrea sa plece

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: CAUT o fata pentru munca la roma italia   Joi Iul 29, 2010 4:11 am

va multumesc...ce dragute sunteti :k :

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: CAUT o fata pentru munca la roma italia   Joi Iul 29, 2010 6:54 am

urgent!!!!!!!!!! astept

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: CAUT o fata pentru munca la roma italia   Vin Iul 30, 2010 2:57 pm

claudia intra la concursul prietenii mei !ti-am lasat mesaj dupa mesaj dar degeaba!felicitari ,ai castigat!!!

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: CAUT o fata pentru munca la roma italia   Sam Iul 31, 2010 8:21 am

eu stiu pe cineva, este sora mea, dar imi este frica, nu stiu cata incredere sa am, daca vrei iti la adresa de mess:erikaeva3@yahoo.com

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: CAUT o fata pentru munca la roma italia   Sam Iul 31, 2010 3:32 pm

ok
o sa vb mai multe pe mess..dar zilele astea sunt ocupata :-hap:

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: CAUT o fata pentru munca la roma italia   

Sus In jos

CAUT o fata pentru munca la roma italia

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Divertisment & Timp liber :: Mica publicitate :: Anunturi vanzari-
Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro