Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!

Bine ati venit!!
AcasaAcasa  SiteSite  FAQFAQ  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mar Iul 06, 2010 12:01 pm

vedem sa terminam cu astea si vad cand il fac...oricum mai incolo

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mar Iul 06, 2010 9:51 pm

super roxy

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mier Iul 07, 2010 2:42 am

imi plac noile optiuni introduse pe pagina forumului! bravooo!

Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mier Iul 07, 2010 2:59 am

multumesc mihaela voi mai rreveni si cu altele ca sa va fie cat mai usor sa navigati

Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mier Iul 07, 2010 3:42 am

si de la mine

Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mier Iul 07, 2010 3:50 am

fetelor vreau sa veniti cu idei pentru imbunatatirea forumului.
Deci astept ideiile voastre

Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Joi Iul 08, 2010 9:21 am

sa schimbi. este prea stearsa culaorea la forum acuma. este vara sa fie ceva frumos.

Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Joi Iul 08, 2010 11:45 pm

Adina pe site-ul de teme nu mai gasesc nici o tema care sa se potriveasca cu versiunea forumlui pentru ca am schimbat versiunea..si gases tema mai greu nu mai gasesc vechea tema..

Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Vin Iul 09, 2010 7:35 am

ok admin

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Vin Iul 30, 2010 2:42 pm

la mine iar merge cam greut!
stiu ca si netul meu are o vina dar de curand mai imi apareau stelute multicolore si mi se cam bloca pagina...

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sam Iul 31, 2010 7:24 am

da si mie imi apar niste stelute si sencarca greu...numi apareau pana acum

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Dum Aug 01, 2010 7:09 am

si la mine iar merge greu

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Dum Aug 01, 2010 10:45 am

pe mine ma supara ca nu primesc notificarile ca ma duc la ei si ii strang de gat

Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Dum Aug 01, 2010 9:57 pm

Stiu lori cu notificarile nam ce sa fac am facut reclamatiela ei si degeaba

Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Dum Aug 01, 2010 10:14 pm

stiu Clau dar asta ma supara rau

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Dum Aug 01, 2010 10:49 pm

mai insistati fetelor

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Dum Aug 08, 2010 9:15 am

fetelor priviti partea buna ...nu se mai incarca mesageria cu emailuri ... intrati la mesaje noi ...eu una deja m-am obisnuit fara notificari

Claudia imi tot apar floricele cazatoare ...dar nu mereu .... sunt frumoase dar parca atunci cand apar imi incarca si mai greu ... si asa netul meu e .... varza...

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mar Aug 10, 2010 1:03 am

imi apare mereu casuta cu conectare ,ma conectez automat si daca e sa ies de pe forum iar apare plecaciune va rog sa imi spuneti poate trebuie ceva facut din setarile calculatorului plecaciune plecaciune

Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mar Aug 10, 2010 1:52 am

NU cred ca e de la forum sigur e de la browserul tau...incearca sa nu stergi cookie si nici history

Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mar Aug 10, 2010 2:22 am

si la mine la fel ralu imi apare si m am cam saturat dar ce sa fac

la mine acum nici cand deschid pag nu imi apare nimic trebuie sa dau refreh mereu

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mar Aug 10, 2010 5:15 am

si la mine la fel...ma conestez si dau sa ramana conectat si cand intru a doua sau a treia oara iar imi cere datele...

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mar Aug 10, 2010 7:24 am

vreau si eu link sa instalez iara mozilla

Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mier Aug 11, 2010 12:08 pm

Nico linkul il gasesti pe google.

Fetelor am adaugat o noua optiune pentru forum se numeste photoshop online. In poza atasata veti vedea butonul se gaseste sus langa butonul On/Off

[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]

Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mier Aug 11, 2010 12:18 pm

multumim Clau!
am instalat si eu mozilla si merge super!!!

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Mier Aug 11, 2010 10:28 pm

nici cu mozilla nu imi merge, nu stiu ce are.

mie nu mi apare. sunt pe expl.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   

Sus In jos

Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Regulile forumului-
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog