Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!

Bine ati venit!!
AcasaAcasa  SiteSite  FAQFAQ  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

vand scaun pentru mancat pentru copii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: vand scaun pentru mancat pentru copii   Joi Iun 24, 2010 1:43 pm

scaun atasabil la masa nu ocupa spatiu culoare portocaliu folosit dar arata ca nou..60ron..daca va intereseaza astept mesaj..

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Mier Iul 28, 2010 5:56 am

uite va pu si o poza cam la fel arata numai ca este portocaliu

daca va intereseaza ii fac poza direct la al meu..este super si nu ocupa loc si e pliabil si se ia peste tot dupa tine

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Joi Iul 29, 2010 5:18 am

fetelor hai vedeti si voi prin cunostintele voastre poate poate stiti pe cineva sa scap si eu de scaunel..ca nu e scump..si mai am si un premergator cu 80 ron

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Vin Iul 30, 2010 1:24 am

pleees daca auzi ceva

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Vin Iul 30, 2010 5:33 am

si eu as vrea sa vand caruciorul Dariei si premergatorul, dar se pare ca nu reusesc. eu ma gandeam ca imi fac si mie un bine daca le vand si fac bine si celui care le cumpara ca nu le mai cumpara la pret intreg. dar se pare ca toata lumea prefera lucruri noi pentru copilasi, cu toate ca premergatorul este nou nout, se face si balansoar, este super. caruciorul este purtat , dat arata destul de bine. este intr-o stare foarte buna. dar asta este, daca nu le vand... ce sa fac acum? daca este cineva interesat...

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Vin Iul 30, 2010 5:38 am

aveti dreptate fetelor!eu una nu sunt pretentioasa dar am.daca aud pe cineva va ajut!pupici!

Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Vin Iul 30, 2010 11:28 am

Oxi nu mai scrie mesaj dupa mesaj te rog mult...editezi mesajele si scrii edit. OK?!

Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Vin Iul 30, 2010 2:54 pm

admin pe faza .... nu ierti nimic .... imediat vede ....cum calcam pe bec cum ne-a avertizat!

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Dum Aug 01, 2010 12:51 am

ok admin nici nu am realizat...o sa fiu mai atenta

Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Dum Aug 01, 2010 10:00 am

Cum mai roxisa nu realizezi 3-4 mesaje unu dupa altul?

Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Mar Aug 03, 2010 12:48 pm

ee uite ca chiar nu am realizat...ce nu mi leai cuplat ca tu poti eu nu...scuze..davreau sa scap de ele cat mai repede

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Mar Aug 03, 2010 1:38 pm

inca nu am auzit pe nimeni care ar vrea ... dar mai intreb!!!

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Mar Aug 03, 2010 10:46 pm

multumesc mult elena...e chestia ca mam apucat de curatenie si ce numi trebuie vreau sa le dau sa nu mai le tin...multumesc fetele

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Mar Aug 17, 2010 8:01 am

Roxy mai intreb si eu pe una, alta si daca e cineva interesat te anunt...(daca nu cand o sa mai am eu un bebe am sa fiu interesata...l-as lua acum, dar nu am unde sa-l pun..si cine esti cand se v-a intampla minunea...)

Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   Mier Aug 18, 2010 11:57 pm

da fetelor daca e ceva ma anuntati...va multumesc :k :

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: vand scaun pentru mancat pentru copii   

Sus In jos

vand scaun pentru mancat pentru copii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Divertisment & Timp liber :: Mica publicitate :: Anunturi vanzari-
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit